دانلود پاورپوینت ارث بری

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان دانلود پاورپوینت ارث بری وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.|وراثت اجازه ايجاد يک کلاس پايه عمومی که اشيا در خصوصيات آن مشترک هستند را می دهد. کلاس های مشتق شده خصويات کلاس پايه را به ارث می برند. کلاس های پايه و مشتق شده تعريف کلاس مشتق شده کنترل دسترسی به اعضای کلاس پايه وراثت چندگانه سازنده ها و مخرب ها در |450821|isnafile|پاورپوینت ارث بری, توارث خصوصی, کلاس های پایه و مشتق شده

وراثت اجازه ايجاد يک کلاس پايه عمومی که اشيا در خصوصيات آن مشترک هستند را می دهد. کلاس های مشتق شده خصويات کلاس پايه را به ارث می برند.

کلاس های پايه و مشتق شده
تعريف کلاس مشتق شده
کنترل دسترسی به اعضای کلاس پايه
وراثت چندگانه
سازنده ها و مخرب ها در وراثت

گاهی ناگذيريم کلاس جديدی ايجاد کنيم که شباهت هائی با کلاسی دارد که قبلا ايجاد شده است و می خواهيم عملکردهائی را به آن اضافه کنيم اين عمل توسط ارث بری (inheritance) امکان پذير است. وراثت يکی از پايه های برنامه نويسی شیء گرائی است.

کلاس های پایه و مشتق شده

چند کلاس ممکن است خصوصيات و رفتارهای مشترکی داشته باشند اما هريک شامل خواص و توابع ديگری هم باشد. وراثت اجازه می دهد يک کلاس عمومی تعريف شود که اشيا درخصوصيات آن مشترک هستند و اين کلاس می تواند توسط ساير کلاس ها ارث برده شود و خواص جديدی به آن اضافه شود بدون اينکه تاثيری روی کلاس عمومی داشته باشد.

توارث شباهت بين دو کلاس را با استفاده از مفاهيم کلاس پايه (base) و کلاس مشتق شده (derived) بيان می کند. کلاسی که از آن ارث بری می شود کلاس پايه يا مبنا و کلاس وارث که خصوصيات کلاس پايه را به ارث می برد را کلاس مشتق شده می نامند. کلاس پايه شامل کليه خواص و رفتارهائی است که بين کلاس های مشتق شده مشترک است.

این فایل به صورت پاورپوینت و در 11 صفحه می باشدمطالب دیگر:
📝دانلود طرح توجیهی: تولید تسمه نقاله سیم دار📝دانلود طرح توجیهی: طراحی نرم افزار و صفحات وب📝دانلود طرح توجیهی: بسته بندي سیب زمینی📝دانلود طرح توجیهی: تولید تانن از بلوط📝دانلود طرح توجیهی فنی و اقتصادی: خرید دستگاه های مورد نیاز جهت حفاری و اکتشاف📝دانلود طرح توجیهی: تولید سیستمهای تهویه مطبوع📝دانلود طرح توجیهی: تولید تافي و شكـلات با ظرفیت 600 تن در سال📝دانلود طرح توجیهی: تولید تافي و شكـلات با ظرفيت 600 تن در سال📝دانلود طرح توجیهی: تولید تابلو و قاب عکس پی وی سی pvc طرح چوب📝دانلود طرح توجیهی: خدمات تبلیغاتی و ساخت تابلوهای فلکسی📝دانلود طرح توجیهی: تولید سیستم کنترل الکترونیکی خودرو📝دانلود طرح توجیهی: تولید روغن ترمز سنتتیک📝دانلود طرح توجیهی: تولید سوپر فسفات📝دانلود طرح توجیهی: تولید فراورده های توت فرنگی📝دانلود طرح توجیهی: تولید روغن سویا📝دانلود طرح توجیهی: تولید سورت و نگهداری میوه📝دانلود طرح توجیهی: تولید سوپاپ انژکتور📝دانلود طرح توجیهی: تولید سولفات پتاسیم جامد📝دانلود طرح توجیهی: تولید سس سویا📝دانلود طرح توجیهی: تولید سیم بکسل📝دانلود طرح توجیهی: ساخت سیلوهای فلزی نگهداری گندم📝دانلود طرح توجیهی: تولید سیلیکون متال📝دانلود طرح توجیهی: تولید سیلیکات سدیم📝دانلود طرح توجیهی: تولید سیلیکاژل پرک📝دانلود طرح توجیهی: تولید سیکلو هگزان